Informace pro rodiče

Schůzky jsou každé úterý od 16:30 do 19:00 v klubovně v Novomlýnské 3 na Praze 1 (podívejte se na mapku).

Na  schůzku si dětí nosí povinnou výbavu (PV), která se skládá z deníčku, tužky, uzlovačky (pevný provaz cca 1,5 m dlouhý), bavlněného šátku, případně přezůvek a v létě lakrosky.

Na schůzku chodí děti včas. Pokud mají přijít pozdě nebo nedorazí vůbec, je dobré dát vedoucím vědět, že děti nepřijdou. Hlavně u dětí, které chodí na schůzky sami, nehrozí, že se zatoulají někde po cestě na schůzku.

Výpravy se pořádají většinou jednou do měsíce. Jezdíme na celý víkend mimo Prahu. Pokud se dítě výpravy účastní, je dobré to dát vědět vedoucímu schůzku před akcí. Je pak jisté, že počet brambor bude odpovídat počtu účastníků =). Cena výpravy se pohybuje od 150 do 700 Kč /výpravu.

Na výpravy si děti vozí povinnou výbavu (PV) a další obvyklé věci podle seznamu věcí na dvoudenní výpravu. Speciální vybavení bývá specifikováno na lístečku k výpravě.

Pokud dítě chodí z akcí oddílu samo domů, je nutné dodat vedoucím písemný souhlas k tomu, že dítě smí odcházet samo, popřípadě v doprovodu babiček, sourozenců, strýců atd.

Podmínkou členství v oddíle je podání přihlášky a zaplacení členských příspěvků, které na rok činí 800,- Kč. Příspěvky pomáhají financovat provoz kluboven. Jsme nezisková organizace, k podpoře našich činností využíváme dotací od magistrátu Hlavního města Prahy, obce Praha 1 i ministerstva školství ČR. Současně uvítáme i další sponzory.