Naši vedoucí

V rámci skupiny „14“ prochází naši vedoucí každoročním školením ve zdravovědě a bezpečnosti práce s dětmi. Někteří z nás mají kurz Českého červeného kříže, ZDrSEM a je zajišťované i školení hlavních vedoucích oddílů pod záštitou ministerstva školství.  Někteří mají i speciální školení pro různé aktivity, např. lyžařský instruktor nebo instruktor lanových překážek.  Práce vedoucích je dobrovolná a neplacená.

vedouci 2013

Zdeněk Zdenda Boháč

Zdenda

Do oddílu chodím od roku 1997 a dnes jsem hlavním vedoucím Skarabíků. Baví mě jezdit do přírody a tábořit v ní, ze sportů hlavně lezení, občas rád modelařím a hraji loutkové divadlo (i když nejraději řeším jeho technické zázemí – světla, zvuk, mechanismy scény a loutek). V současnosti provádím výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mám kurz hlavního vedoucího, zdravotníka ČČK a jsem instruktorem lanových aktivit.

Kontakt: ergyryad(at)gmail.com, 724 743 955

Kateřina Roháčková

Kata1

Vyrůstala jsem v oddíle a teď dělám nadšenou vedoucí. Už dlouho. Jsem od rány a to jsem menší než naše nejstarší děti. Jsem vysokoškolák právě se zapojující do pracovního procesu. Mám psa, miluju kočky, ráda píšu a kreslím a ráno se neprobudím bez kávy. Mám zdravotnický kurz a kurz hlavního vedoucího.

Kontakt: katerina.rohackova@gmail.com

Jana Pípáček Ptáčková

pipacek foto

Do oddílu jsem přišla v roce 2000 a už jsem v něm zůstala. V současnosti jsem studentkou ČVUT oboru zdravotní inženýrství. Strávila jsem rok studia na kanadské universitě v Québecu a tím se splnila svůj sen jet se podívat do Severní Ameriky. Ve svém volném čase se mimo oddíl věnuji cestování, chození po horách, tancování a mám ráda zimní sporty.

Kontakt: ja.ptackova(at)gmail.com

Jan Hablán Dolejš

Medailonek Hablan foto1

Ahoj, je mi 26 a do Skarabíků chodím od svého dětství, posledních deset let jako vedoucí. Oddíl je pro mě úžasné místo, kde může každý získat dobré kamarády, výjimečné zážitky i změnit sám sebe. Mimo oddíl trávím svůj čas přípravou na povolání stavebního inženýra, občas sportuji, hraji geocaching, zajímám se o filozofii a čtu knížky.

Kontakt: jan.dolejs(at)atlas.cz

Eliška Kuthanová

Eliska

Do oddílu jsem začala chodit v roce 2005. Studuji Aplikovanou informatiku a zároveň i pracuji jako programátor v jedné firmě. Kromě oddílu mezi moje zájmy patří kolektivní sporty(hlavně basketbal a lacros), cestování, turistika, vzhledem k mojí škole a práci i programování:-).

Kontakt: ellis.kuthanova(at)gmail.com

Emma-Josephine Newcomer-Formánková