Naši vedoucí

V rámci skupiny „14“ prochází naši vedoucí každoročním školením ve zdravovědě a bezpečnosti práce s dětmi. Někteří z nás mají kurz Českého červeného kříže, ZDrSEM a je zajišťované i školení hlavních vedoucích oddílů pod záštitou ministerstva školství.  Někteří mají i speciální školení pro různé aktivity, např. lyžařský instruktor nebo instruktor lanových překážek.  Práce vedoucích je dobrovolná a neplacená.

postaráme se o Vaše dítka…

 

Zdeněk Zdenda Boháč

Do oddílu chodím od roku 1997. Baví mě jezdit do přírody a tábořit v ní, ze sportů hlavně lezení, občas rád modelařím a hraji loutkové divadlo (i když nejraději řeším jeho technické zázemí – světla, zvuk, mechanismy scény a loutek). V současnosti provádím výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mám kurz hlavního vedoucího, zdravotníka ČČK a jsem instruktorem lanových aktivit.

Kontakt: ergyryad(at)gmail.com, 724 743 955

*Káťa Roháčková

Vyrůstala jsem v oddíle a teď dělám nadšenou vedoucí. Už dlouho. Jsem od rány a to jsem menší než naše nejstarší děti. Jsem vysokoškolák právě se zapojující do pracovního procesu. Mám psa, miluju kočky, ráda píšu a kreslím a ráno se neprobudím bez kávy. Mám zdravotnický kurz a kurz hlavního vedoucího.

Kontakt: katerina.rohackova(at)gmail.com

Michal Matouš

Do našeho oddílu jsem přišel na podzim v roce 1992
Prožil jsem si zde krásné dětství a našel kamarády na celý život.
Ať jedu na vodu, no kolo nebo lézt po horách, vím že se na ně mohu vždy spolehnout.

Kontakt: michalmatous(at)centrum.cz

Káťa Kramperová

S Oddílem Skarabeus nebo s Kmenem starších jsem spjata již od roku 1993, kdy jsem byla na svém prvním táboře. Napřed jako dítě, pak jako kmeňák až jsem se rozhodla rozšířit řady vedoucích oddílu. Mám ráda putování a pobyt v přírodě, poznávání jejích obyvatel, vyrábění (např. Pedig), čtení fantasy, ráda hraji různé karetní a deskové hry. A hlavně mě baví překonávat sama sebe s partou kamarádů, kteří vás nenechají ve štychu.

Kontakt: kramperova.katka(at)seznam.cz

Noemi Vaculínová

Ahoj, do oddílu chodím od roku 2008 a teď jsem hlavní vedoucí. Moc ráda vyprávím pohádky (hlavně o kuskusácích), kreslím, maluji a tvořím s dětmi. Taky mě baví chodit do přírody a poznávat ji.
 

Kontakt: noemi.vaculinova(at)gmail.com, 608 166 364

Terka Boháčová

Nazdárek párek, do oddílu Skarabeus chodím od svého dětství.
 
Studuju vysokou školu. Mojí vášní jsou knihy a ráda sportuju, tancuju, píšu
 
a s dětmi hraju hry, které si můžu užít, jak já tak i ony.

Kontakt: bohacovater(at)seznam.cz

 

Jenda Karen

 

V oddíle jsem tak dlouho, že to na prstech nespočítám. Baví mě divadlo ze všech stran. Začal jsem hraním, pak jsem to šel studovat a teď i píšu a režíruju. Příští rok bych chtěl jít na DAMU na režii. Taky hraju na kytaru. 
 

Muffin Bittner
Jsem se Skarabíky už od roku 2012 a instruktorem jsem od roku 2019. Rád jezdím na kole, chodím po horách, hraji na housle nebo čtu. Momentálně studuji druhý ročník gymnázia. V oddíle rád hraji aktivní sportovní hry na hřišti i v lese. 

Přemek Maxa
Do oddílu chodím chodim od roku 2009 a vedoucím jsem od roku 2020. Krátce jsem studoval na střední škole v USA. Baví mě lezení ježdění na kole a občas v oddíle hraji na kytaru a fotím. Momentálně jsem první rok na vysoké škole. V oddíle dělám táborového hospodáře. 

Danča Bulířová
V oddílu jsem od roku 2012. Ráda hraju na kytaru a baví mě trojnožka a cvička.