Jubilejní dvacáté představení Krvavého kolene

jelen

Ani jsme si nevšimli, že je zrovna dvacáté a už ho máme za sebou. V pátek 22. ledna 2010 jsme hráli v Berouně v klubu Jeleň, kde se sešlo asi tak 40-50 diváků. Bylo to večerní představení, takže zde nebyly děti, ale jen dospělí a to někteří možná jen čerstvě.

Když si to tak zpětně promítnu, řekl bych, že průměrný věk diváků byl pod 25 let. Pořadatelé byli taky moc fajn a prý kvůli našemu představení narychlo dokončovali praktikábly, aby vytvořili stupňovité hlediště. Příjemnou atmosféru zajišťovala i obsluha na baru, takže celkově můžeme hovořit o ideálních podmínkách pro představení.

Do Berouna jsme vyrazili s předstihem, abychom se pojistili před případnou dopravní zácpou. Postavili jsme scénu, vyzkoušeli píseň a měli spoustu času, abychom se před představením ještě příjemně nadlábli v nedaleké hospůdce. To nakonec přeci jen způsobilo malou časovou tíseň, takže necelých deset minut před představením jsme vcházeli do sálu, který byl k našemu milému překvapení slušně zaplněn. Lidi se naštěstí ještě občerstvovali na baru, takže nikomu nevadilo, že jsme začali s drobným zpožděním.

Představení nám pak náramně vyšlo. Samozřejmě nám v tom pomohli hlavně diváci, kteří reagovali skvěle. Já bych berounské představení hodnotil jako zatím naše nejlepší. Kanička dokonce prohlásila: „Dneska jste se překonávali.“ Samozřejmě jsme se nevyvarovali drobných kixů (například jsme dvakrát po sobě odpočítali „desátá hodina odbila…“), ale atmosféra byla prostě skvělá.

Takže díky za tak krásné jubileum.

Kubajs

mrkněte na galerii klubu Jeleň