Kiwendotha 28. – 30. 9.

Sešli jsme se na Hlavním nádraží v sedm dvacet. Čekala nás dlouhá cesta do Skleného nad Oslavou. Ve vlaku jsme hráli různé hry – předváděli jsme a popisovali všemožná slova, hádali jsme přísloví a další.

Když jsme dorazili, tak jsme nejprve postavili týpko, a pak jsme šli hrát první hru letošní Kiwendothy – měli jsme se naučit jazyky různých cizích národů. Pak jsme ještě vyráběli kryt na vejce, aby se nerozbilo – potřebovali jsme se totiž vysvobodit z otroctví.

Večer jsme si dali dobře osolenou kaši se špízem bez klacku. Spát jsme šli brzo, protože za námi byl náročný den. V sobotu po snídani byla zahájena 33. mezinárodní konference.

Všichni byli rozděleni do různých univerzit – Trolí, Neviditelná, Krtečkova, Bradavická, Atlantická, U Starého ohniváka, Starotýpská, Samoobslužná a Lízina. Celé dopoledne bylo věnováno studiu zvyků cizích národů – např. jsme se přetlačovali kládou, jezdili jsme na velbloudech, jedli hrozně hnusnou kaši, hráli hru s fazolemi, atp.

Po rychlém obědě následovalo odpoledne plné hazardních her. Celý den šlo o to nasbírat co nejvíce bodů – každý sbíral body sám za sebe, i když některé disciplíny probíhaly ve skupinkách. Večer proběhl nádherný nejlepší hezký výborný nezapomenutelný epický dokonalý zvláštní sněm.

A v neděli už jenom vyhlášení – máme 3. místo (Filip), balení a krátký lakros. Měli jsme se hodně dobře a dobře jsme se najedli!
 
Max, Jeník, Filip, Noemi, Přemek, Dan, Zuzka, Káťa a Zdenda