První kytarový dýchánek!

kytary_01_2011_02kytary_01_2011_01(foto: Káťa K.)

Vážení a milí,

už teď si Vás dovolujeme pozvat na příští „kytarový dýchánek“ !

…když jsme se Zuzkou a a Géďou dorazili ve středu 19.1.2011 v sedm hodin do salónku hospody, o které ještě bude řeč v závěru, tak tam byl už Kubík, ale sám. Byli jsme trochu nervózní, zda a kolik lidí ještě dorazí.

Nakonec, po vynikajícím jídle, hrálo největší pecky 7 kytar ! Zuzka hrála krom kytary i na šalimo a Ichčus a Tuky na foukací harmoniku. Holky chřestily Elišky chřestítkama a myslím, že to byl moc pěkný večer – sypaly se samý pecky a celé zakončeno klasickou trojkou – Mochomůrky, Padáček a Démon ! Díky všem, že jste přišli a zahráli a zazpívali. Díky Géďo a Zuzko za organizaci!!

No a teď malou poznámku o hospodě. Normálně člověk o průměrné české hospodě může napsat : „Obsluha mírná, ceny rychlé“ Tedy něco ve smyslu, že musíte počítat s průměrem. V hospodě Haštalský dědek, kam mimochodem chodí celá Čtrnáctka, je skvělý kuchař, neuvěřitelně příjemná obsluha (byli jsme tam několikrát a nikdy to nebylo jinak), salónek, kde vás nechají hrát na kytary, nikdo vás nevyhodí přesně o zavíračce a není na vás nepříjemnej. Jediný mínus jsou čmoudi (rozumněj kuřáci) v hlavním sále, ale to se třeba někdy změní.

Takže: http://www.hastalskydedek.cz/

Mára

 

…a ještě malá ukázka… (Díky Káťo za videa a fotky)