Cena a platba

Cena tábora je pro oddílové děti (mají zaplacené členské příspěvky) 3900 Kč. Pro ostatní je cena 4200 Kč (povinná účast alespoň na dvou akcích před táborem). Pro sourozence je sleva 300 Kč/dítě.

V ceně je zahrnuta doprava dětí a materiálu na tábor a zpět, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, lékárna, materiál, úrazové pojištění, odměny pro děti a táborové triko.

Platbu je nutné uskutečnit do konce května, poté už nemáme možnost z účtu peníze vybrat, na transparentní účet Čtrnáctky – 2600373440/2010 Fio banka. Můžete zkontrolovat příchozí platbu na https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2600373440.

Jako variabilní symbol uvádějte symbol, který je uveden v tabulce, která by Vám měla dojít mailem.

Dále je možnost platit hotově na jakékoli schůzce, nejpozději pak 21. 6. Platba musí být zaplacena včas, abychom mohli zajistit nákup materiálu a potravin.

Pokud máte možnost dostat finanční příspěvek od zaměstnavatele, popřípadě pojišťovny, zjistěte si, jaké dokumenty budou potřeba k vyplnění, jaké náležitosti má mít faktura, nebo jakým způsobem můžete příspěvek dostat. Chtěli bychom to vyřídit co nejdříve.