Velikonoční táboření na Zábrdce 5. – 9. 4.

Byli s námi: Standa, Jenda, Ruben, Bára, Filip, Přemek, Kačka, Zdenda, Pípáček, Aleš, Honza, Káťa a Flíček, Eliška od Wablušky

Ve čtvrtek jsme jeli na výpravu, vlakem, pak chvilku autobusem a nakonec šli pěšky. V táboře jsme postavili týpka a zabydleli se. My jsme měli půjčenou Vránu, protože je větší a nás bylo hodně.

V pátek jsme byli hledat novou táborovou louku. Navštívili jsme Buškovu jeskyni a na louce nad ní si zahráli hru Bomba. V sobotu jsme se zúčastnili sportovního dopoledne.

Hráli jsme frisbí, míčbí, lakros a pasáka. Sněžilo nám. V neděli byli kluci na proutkách a holky barvily vajíčka. Po obědě jsme hráli super vpřeďáckou celoskupinovou hru. V pondělí jsme plácali holky a měli jsme pomlázku. Jeli jsme domů.

Napsal Standa

doplnění od Pípáčka:

V sobotu večer byl sněm. Přijela za námi i Noemi, aby si mohla splnit spolu s Přemkem slib. Oba dostali šerpy a už se určitě těší, až jim je budou zdobit peříčka. Založili jsme novou tradici. Ze sněmovního ohně jsme si nechali uhlík, který hodíme do dalšho sněmovního ohně a tak s námi budou všechny předešlé sněmy.