Vánočka na Faře v Michalkách v roce 2022 9.-11.12. 2022

… ten dům je to nějak nakřivo :o)

 

byli tady: Diviš, Doubravka, Ctibor, Dorian, Julian, Maruška, Prokop, Fanda, Josefina, Žofka, Liška, Anička, Jakub, Myš, Bártek, Vávra, Fred, Filip, Milan, Vojta, Fanča, Martin, Matěj, Téďa, Krtek, Ronja, Kuba, Danča, Liči, Ježek, Muffin, Géďa, Mára, Móňa, Kubajs, Hája, Eliška, Tomáš, Marika, Patrik, Zdenda, Májka, Míša, Káťa*, Danek

Pátek 9.12.
Cesta byla dlouhá, nejdřív jsme jeli dvěma vlaky, a pak ještě šli z nádraží. Poté co jsme dorazili do cíle, jsme se zabydleli, navečeřeli a šli spát.

Sobota 10.12.
Ráno poté co jsme se probudili jsme měli ke snídani vánočku a navíc si každý ukrojil ze speciální vánočky s hrášky, kdo našel hrášek ten bude mít celý rok štěstí. Po snídani jsme šli na výlet ke štolám sv. Michala a na vyhlídku. Pak jsme hráli lakros a frisbee. Po obědě jsme šli zdobit vánoční stromeček pro zvířátka, ozdoby byly květákové listy a různá jiná zelenina. Potom Malí vyráběli ozdoby na stromeček a velcí hrabali listí, ale po chvíli jsme se prohodili. S lodičkami, které jsme si vyrobili ze skořápek, a prskavkami jsme pak sešli k potoku, vypustili lodičky, a vyprskali prskavky. Pak jsme se vrátili domů, kde na nás čekala moc dobrá štědrovečerní večeře, kterou připravili kmeňáci. Zpívali jsme koledy a pak rozbalili dárky, s kterými jsme si pak užívali zbytek večera.

Neděle 11.12.
Druhý den dopoledne jsme se rozdělili do dvou skupin, jedna šla ven hrát lakros a druhá uvnitř hrála deskovky. K obědu byla květáková polévka nebo rizoto. Po tom dobrém obědě jsme vyrazili na vlak. Kubajs byl tak hodný že nám vzal batohy na nádraží autem. V prvním vlaku jsme si skoro nikdo nesedli a v druhém vlaku jsme hledali místa, ale nakonec jsme si všichni sedli.

zapsaly: Žofka, Anička

fotky najdete tady a děkujeme LLM za azyl!

Posted in Kronika, Kronika 2022.